м. Голосіївська
м. Київ, пров. Задорожний 5 К2
м. Голосіївська
м. Київ, пров. Задорожний 5 К2
095 540 14 11 цілодобова консультація
Клініка лікування психіатрії

СЕКСУАЛЬНІ ЗАЛЕЖНОСТІ

Сексуальні розлади - лікування та допомога при сексуальних розладах у Києві.
 • - Державна ліцензія МОЗ
 • - Комфортні умови проживання
 • - Комплексна програма лікування
 • - Кваліфіковані спеціалісти
 • - Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

**Ми займаємося лікуванням сексуальних залежностей та розладів за об’єктивними цінами, ви не платитимете за непотрібні придумані послуги.

Гарантія анонімності та результату лікування

Безкоштовна консультація лікаря психіатра

Мотивація не згодних на лікування

Оперативно привеземо до клініки на лікування

Сексуальна залежність (сексоманія) - компульсивна статева поведінка, тобто. адикція, нав’язлива потреба в певної діяльності. За інформацією фахівців, близько 5% людей страждають на сексуальну залежність різного ступеня. тяжкості.

Сексуальна залежність не є самостійним діагнозом, але її ефекти можна порівняти з будь-якою іншою залежністю. Коли нав’язлива сексуальна поведінка та думки негативно впливають на ваше життя чи життя ваших близьких, є причина звернутися за допомогою.

СЕКСУАЛЬНІ ЗАЛЕЖНОСТІ

Види сексуальної залежності

Залежність від конкретного типу партнера – при цьому людина вірна протягом усього життя образу, що став на рівні підсвідомості суб’єктом глибокої сексуальної прив’язки.

Залежність від слухових, зорових, нюхових прив’язок – вона формується, коли їх взаємозв’язок із центром задоволень у мозку стає домінуючою.

Прив’язка до певних способів (типів) сексу: оральний, анальний, БДСМ, садо-мазохізм і т.д. поширений вид таких залежностей.

Сексуальна залежність від характерних ознак тіла людини, наприклад, статевий вплив до людей з іншим кольором шкіри, певним розміром статевих органів і т.д.

Важливо, сексуальну залежність годі було змішувати зі збільшеним статевим потягом – гиперсексуальностью. Її патологічні форми - це сатиріазис, німфоманія. Сьогодні ці терміни в медичній науці використовують рідко. З такими поняттями часто асоціюють також статеву розбещеність, сексуальну стурбованість. Крім того, сьогодні прийнято виділяти таке явище як сексуальна анорексія, тобто. стан, коли немає бажання до занять сексом, спеціальне відхилення від близькості

ЯКЕ ЛІКУВАННЯ ВИБРАТИ

Лікування вдома чи Лікування в стаціонарі?

Методика лікування секс розладів:

 • Робота з психотерапевтом

Навчання контролю над сексуальними імпульсами, зміна ставлення пацієнта до сексуального задоволення на менш деструктивне для нього самого та оточуючих.

 • Медикаментозна підтримка

Зміна звичного способу життя, хоч би яким він був, неспроможна не позначитися на емоційному стані. В якості медикаментозної підтримки можуть призначатися заспокійливі засоби та легкі антидепресанти.

 • Сімейна психотерапія

Сексуальна залежність є проблемою в першу чергу для сімейних людей. Тому пацієнти проходять сеанси сімейної психотерапії, що допомагають налагодити стосунки із близькими.

7 симптомів сексуальної залежності:

 • Ви відчуваєте, що не контролюєте свою поведінку.
 • Розумієте, що задовольняючи свою “пристрасть” можете наробити багато дурниць.
 • Хочете позбутися згубної звички, але не можете.
 • Щоб отримати задоволення, вам потрібно все більше і більше сексу.
 • На пошуки сексуальних партнерок або партнерів ви витрачаєте все більше часу.
 • У жертву сексу ви приносите інші важливі аспекти свого життя.
 • Секс ви сприймаєте лише як спосіб підняти собі настрій.

При сексоманії, як і за інших видів залежності, необхідна діагностика супутніх захворювань - як психічних, і фізіологічних. Супроводжуючі депресії, відхилення у структурі головного мозку, проблеми в сім’ї чи на роботі можуть спричинити виникнення цього розладу. Тому фахівці ретельно з’ясовують усі перелічені моменти і лише після цього призначають комплексне лікування.

_сексоману не пропонується абсолютна помірність. Завдання терапії - навчити помірності у сексуальних відносинах, відвадити від безладу у статевому житті (як варіант - від частої мастурбації). Однак нерідко люди соромляться говорити про таку проблему, усвідомлюючи її асоціальну сутність та намагаючись контролювати власні потреби. Неможливість задовольняти свої бажання може вилитися в глибоку депресію, а за певних обставин залежний може також почати шукати порятунок у будь-яких речовинах.

Як з’являється сексуальна залежність?

Як і будь-який вид залежності, сексуальна провокується надмірним захопленням улюбленим заняттям. Під час статевого актуорганізм виробляє гормони, відповідальні задоволення. І чим частіше ви займаєтеся сексом, тим більше їх викидається у кров. А коли рівень знижується, організм потребує нової дози.

Прояви секс-залежності:

 • Перший очевидний симптом – це сексуальне бажання, що не проходить, яке заважає зосередитися на важливих справах.
 • При сексуальній залежності виробляється гормон дегідроепіандростерон, який відповідає за швидке зростання м’язів. Підвищення його рівня ви помітите по зміцнілій мускулатурі та зменшенню жирової маси.
 • Людина, яка страждає цим психічним розладом, має ті ж проблеми, що і підліток - підвищене потовиділення, поява прищів, сальність голови; у жінок спостерігається нагрубання молочних залоз.
 • Поведінка стає агресивною, з’являється занепокоєння.
 • Протилежна стать розглядається як джерело задоволення, а не як партнер, з яким можна побудувати відносини.

Причини сексуальної залежності:

 1. Відсутність цензури по телебаченню. Передачі та фільми мають все більш відвертий характер.
 2. Неправильне сексуальне виховання або, що гірше, його відсутність. Коли дитина не розуміє, навіщо їй статеві органи і отримує відповідь не від батьків, а з відвертої сцени у фільмі, у нього складається збочене сприйняття сексу.
 3. Сексуальне насильство у дитячому віці, яке, за відсутності допомоги психолога, переростає у маніакальне стан.
 4. Нестача уваги з боку батьків. Дитина, виростаючи, шукає її у протилежної статі.
 5. Людина може змінювати партнерів як рукавички та шукати нових відчуттів через те, що не знає, як правильно будувати стосунки чи боїться це робити.

У нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких та тяжких, характерних для дітей та людей похилого віку, що протікають давно або тільки недавно виявлених.

Поведінка сексуально залежних людей не має особистісного аспекту, вона завдає шкоди здоров’ю як моральному, так і фізичному.

Наявко Святослав Ігорович
Автор: Наявко Святослав Ігорович Психолог | Аддиктолог Дата: 30-02-2023

Часті питання:

Який комплекс послуг ви пропонуєте з лікування?

Наша клініка надає повний комплекс послуг з лікування психіатрії:

 • Індивідуальної психологічної роботи з лікарем-психотерапевтом, 
 • сеанси гіпнотерапії,
 • медикаментозне лікування,
 • психотерапевтичний,
 • амбулаторні
 • стаціонарні реабілітаційні програми.

Основна наша відмінність від інших клінік, центрів реабілітації – комплексний підхід до проблеми – ми не надаємо лікування однієї із проблем, а доводимо лікування до розумного фіналу.

Скільки часу зазвичай їде лікар, не підкажете?

Так, ми надаємо послугу «Терміновий виїзд». Точний час, на жаль, ми назвати вам не зможемо, оскільки воно залежить від вашого місцезнаходження, а також від густини руху на дорозі. Вночі, звичайно, лікар-психолог зможе приїхати на виклик максимально швидко.

Чим допомогти близькому?

Сам факт звернення родичів по допомогу до центру вже допомагає хворому. Для нормалізації сімейних стосунків слід проводити індивідуальні та сімейні консультації з психологами.

Чи є шанс вилікуватися самостійно?

Лікуватися самому можна, ось тільки результати таке лікування не дає. Щорічно вмирають тисячі людей від різного роду захворювань, а ще більша кількість гине через пов'язані причини або в п'яному чаді потрапляють в аварії. Якби можна було лікуватися «вдома», то навколо стало набагато більше гідних людей, але поки що такого способу немає.

Я можу бути впевненим, що на роботі не дізнаються, що я проходжу у вас лікування?

Ми не надаємо інформацію про своїх пацієнтів третім особам. Наша керується затвердженим Наказом МОЗ «Про анонімне лікування в установах (підрозділах)», який говорить про те, що: «на звертаються за анонімною медичною допомогою хворих на запит заводиться індивідуальна карта амбулаторного (стаціонарного) хворого, у якому зазначаються названі хворим прізвище, вік та населений пункт проживання без пред'явлення документа, що засвідчує особу та місце роботи.»

Лікарі нашої клініки

Наявко Святослав Игоревич
Психолог, аддиктолог
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Качан Александр Михайлович
Психіатр, нарколог
Переконаємо пацієнта і доставимо до клініки!
Не завжди залежний сам хоче проходити лікування! Ми пропонуємо допомогу наших психологів і лікарів.
personnel
Досвідчений, чутливий персонал!
Фахівці з профільною медичною освітою
095 540 14 11

Умови проживання
Palmira Mental

Клініка
Приватна психіатрія PALMIRA Mental
Психіатрія Стаціонар
Психіатрія Київ
PALMIRA Mental ВІП
Денний стаціонар
Денний стаціонар Київ
Денний стаціонар недорого
Денний стаціонар терапаія
Стаціонар
Стаціонар київ