м. Голосіївська
м. Київ, пров. Задорожний 5 К2
м. Голосіївська
м. Київ, пров. Задорожний 5 К2
095 540 14 11 цілодобова консультація
Клініка лікування психіатрії

Виклик психіатра додому в Києві

Отримайте професійну психіатричну допомогу у зручний для вас час, не виходячи з дому. Наша послуга виклику психіатра на дім у Києві та області надає особисту консультацію та підтримку для збереження вашого психічного благополуччя.
 • - Державна ліцензія МОЗ
 • - Комфортні умови проживання
 • - Комплексна програма лікування
 • - Кваліфіковані спеціалісти
 • - Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

Чому вибирають нас?

Не потрібно бігати по клініках Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Конфіденційність і анонімність усіх, хто звернувся до нас

Конфіденційність і анонімність усіх, хто звернувся до нас

Цілодобово, 24 години – 7 вдень на тиждень, без вихідних та свят

Цілодобово, 24 години – 7 вдень на тиждень, без вихідних та свят

Власний стаціонар, госпіталізація у будь який час доби

Власний стаціонар, госпіталізація у будь який час доби

Приймаємо звернення як пацієнтів, так і родичів

Приймаємо звернення як пацієнтів, так і родичів

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Стаціонарне психіатричне відділення

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

Амбулаторне психіатричне відділення

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування. Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Відгуки
Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Існує певний стереотип, що звертатися до лікаря-психіатра повинні лише родичі. Що пацієнт під час захворювання не здатний звернутись за допомогою. Але насправді це не так! До нас на консультацію записуються пацієнти з різними психологічними проблемами.

Пацієнти отримують якісну діагностику та лікування для того, щоб припинити певні психічні розлади, та опанувати себе.

При легких стадіях тривожності, депресії, панічних атак, пацієнт може прийти на прийом самостійно. Але бувають випадки, коли саме лікар повинен приїхати до пацієнта додому.

В яких випадках варто викликати психіатра на дом?

Варто зазначити, що психічні розлади не завжди виникають непомітно для оточуючих або поступово. Бувають ситуації коли стан людини стає неконтрольованим. Він може проявлятися у люті та агресії. Або супроводжуватися неадекватною поведінкою, істерикою, замкнутість у собі. В таких випадках варто звернутися за кваліфікованою допомогою, а краще викликати психіатра додому. Найчастіше лікар приїздить при таких проявах:

 • Апатія та замкнутість у собі.
 • Відмова від їжі.
 • Суїцидальні прояви.
 • Галюцинації (зорові, слухові).
 • Наркотична, алкогольна залежність.
 • Істерика.
 • Сильний емоційний стрес.
 • Манія переслідування.
 • Висока тривожність без причин.
 • Втрата пам’яті, порушення сприйняття реальності.

Досить важливо до того як приїде лікар, заспокоїти людину. Головне, щоб вона не мала агресивної поведінки стосовно психіатра. Фахівець допоможе врівноважити психічний стан хворого, назначить ліки, котрі допоможуть стабілізувати емоційний фон та заспокоїти нервову систему.

Як відбувається огляд пацієнта на дому?

Під час візиту до пацієнта лікар-психіатр проводить ретельну діагностику фізичного та психічного стану. Якщо виклик був до пацієнта, котрий має алкогольну або наркотичну залежність, то психіатр виводить пацієнта з цього стану. Якщо фізичний стан людини в нормі, тоді пацієнту надається лише психологічна допомога та назначаються заспокійливі ліки. Якщо стан людини важкий, тоді лікар може запропонувати стаціонар.

Виклик психіатра на дом з клініки PALMIRA Mental

Клініка “PALMIRA Mental” — є приватною психіатричною клінікою, яка надає пацієнтам амбулаторне та стаціонарне лікування. Також отримати допомогу від наших фахівців пацієнти можуть вдома. Лікар-психіатр приїде додому та зможе надати необхідну допомогу.

Клініка “PALMIRA Mental” має медичну ліцензію на свою діяльність. Тому надання професійної допомоги є безпечною та законною. Також до переваг клініки можна віднести:

 • Цілодобова підтримка хворих. Не один пацієнт не залишається без нагляду або без уваги.
 • Особисті дані всіх пацієнтів є повністю захищеними. Фахівці зберігають анонімність та конфіденційність.
 • При необхідності клініка забезпечує транспорт доставлення пацієнта з дому до клініки.
 • Надання психологічної допомоги родичам пацієнтів.
 • Лікування психічних розладів та захворювань нервової системи.

Для того, щоб лікар мав можливість визначитись з точним діагнозом, пацієнти проходять діагностику та здають аналізи. Власна лабораторія та сучасне обладнання допомагають швидко отримати результати та розібратися зі станом пацієнта.

Всі фахівці мають не тільки медичну освіту, але й постійно підвищують рівень кваліфікації. Тому лікування є ефективним, сучасним згідно з усіма міжнародними стандартами. Викликати лікаря можна зателефонувавши до клініки або замовити дзвінок на сайті. Тоді наші фахівці самостійно вам зателефонують. Заявки на виклик приймаються як від пацієнтів, так від їх рідних.

Часті питання:

Який комплекс послуг ви пропонуєте з лікування?

Наша клініка надає повний комплекс послуг з лікування психіатрії:

 • Індивідуальної психологічної роботи з лікарем-психотерапевтом, 
 • сеанси гіпнотерапії,
 • медикаментозне лікування,
 • психотерапевтичний,
 • амбулаторні
 • стаціонарні реабілітаційні програми.

Основна наша відмінність від інших клінік, центрів реабілітації – комплексний підхід до проблеми – ми не надаємо лікування однієї із проблем, а доводимо лікування до розумного фіналу.

Скільки часу зазвичай їде лікар, не підкажете?

Так, ми надаємо послугу «Терміновий виїзд». Точний час, на жаль, ми назвати вам не зможемо, оскільки воно залежить від вашого місцезнаходження, а також від густини руху на дорозі. Вночі, звичайно, лікар-психолог зможе приїхати на виклик максимально швидко.

Чим допомогти близькому?

Сам факт звернення родичів по допомогу до центру вже допомагає хворому. Для нормалізації сімейних стосунків слід проводити індивідуальні та сімейні консультації з психологами.

Чи є шанс вилікуватися самостійно?

Лікуватися самому можна, ось тільки результати таке лікування не дає. Щорічно вмирають тисячі людей від різного роду захворювань, а ще більша кількість гине через пов'язані причини або в п'яному чаді потрапляють в аварії. Якби можна було лікуватися «вдома», то навколо стало набагато більше гідних людей, але поки що такого способу немає.

Я можу бути впевненим, що на роботі не дізнаються, що я проходжу у вас лікування?

Ми не надаємо інформацію про своїх пацієнтів третім особам. Наша керується затвердженим Наказом МОЗ «Про анонімне лікування в установах (підрозділах)», який говорить про те, що: «на звертаються за анонімною медичною допомогою хворих на запит заводиться індивідуальна карта амбулаторного (стаціонарного) хворого, у якому зазначаються названі хворим прізвище, вік та населений пункт проживання без пред'явлення документа, що засвідчує особу та місце роботи.»

Лікарі нашої клініки

Наявко Святослав Игоревич
Психолог, аддиктолог
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Качан Александр Михайлович
Психіатр, нарколог
Переконаємо пацієнта і доставимо до клініки!
Не завжди залежний сам хоче проходити лікування! Ми пропонуємо допомогу наших психологів і лікарів.
personnel
Досвідчений, чутливий персонал!
Фахівці з профільною медичною освітою
095 540 14 11

Умови проживання
Palmira Mental

Клініка
Приватна психіатрія PALMIRA Mental
Психіатрія Стаціонар
Психіатрія Київ
PALMIRA Mental ВІП
Денний стаціонар
Денний стаціонар Київ
Денний стаціонар недорого
Денний стаціонар терапаія
Стаціонар
Стаціонар київ