м. Голосіївська
м. Київ, пров. Задорожний 5 К2
м. Голосіївська
м. Київ, пров. Задорожний 5 К2
095 540 14 11 цілодобова консультація
Клініка лікування психіатрії

Консультація психолога

Отримайте допомогу у вирішенні питань щодо вашого психічного здоров'я під керівництвом досвідченого психолога у нашій клініці.
 • - Державна ліцензія МОЗ
 • - Комфортні умови проживання
 • - Комплексна програма лікування
 • - Кваліфіковані спеціалісти
 • - Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

Чому вибирають нас?

Не потрібно бігати по клініках Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Конфіденційність і анонімність усіх, хто звернувся до нас

Конфіденційність і анонімність усіх, хто звернувся до нас

Цілодобово, 24 години – 7 вдень на тиждень, без вихідних та свят

Цілодобово, 24 години – 7 вдень на тиждень, без вихідних та свят

Власний стаціонар, госпіталізація у будь який час доби

Власний стаціонар, госпіталізація у будь який час доби

Приймаємо звернення як пацієнтів, так і родичів

Приймаємо звернення як пацієнтів, так і родичів

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Стаціонарне психіатричне відділення

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

Амбулаторне психіатричне відділення

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування. Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Відгуки
Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Завітати до психолога – це не тільки крок до поліпшення свого емоційного благополуччя, але й початок знайомства з власним “Я”. Чому ж так важливо звертатися до психолога, як це може поліпшити ваше життя та допомогти вирішувати навіть найскладніші життєві ситуації? Місія приватної клініки “PALMIRA Mental” — підтримувати ваше психічне здоров’я у будь-якому випадку.

Дозвольте собі одужати: оберіть стаціонарну медичну допомогу “PALMIRA Mental”

Люди можуть звертатися за допомогою психолога в різних ситуаціях, таких як:

 • Емоційні проблеми: Стрес, тривожність, депресія, панічні атаки, гнів, сум і інші емоційні проблеми.

 • Міжособистісні відносини: Конфлікти в сім’ї, на роботі або в інших соціальних відносинах.

 • Саморозвиток: Пошук сенсу життя, особиста зростання, самопізнання і розвиток навичок.

 • Психосоматичні симптоми: Фізичні симптоми, які можуть бути пов’язані з психологічними причинами, наприклад, біль у животі, безсоння, головний біль.

 • Травми і втрати: Робота з подоланням травматичних подій або горя.

 • Залежність: Проблеми з алкоголем, наркотиками, азартні ігри та інші форми залежності.

 • Психічні розлади: Діагностика та лікування різних психічних розладів, таких як шизофренія, біполярний розлад і інші.

 • Розв’язання проблем: Допомога в розв’язанні конкретних проблем і прийняття рішень.

Наша мета полягає в тому, щоб допомогти пацієнтам повернутися до повноцінного життя. Ми віримо, що кожна людина заслуговує на можливість покращити свій психічний стан і знайти шлях до самореалізації.

Відновлення психічного здоров’я: обирайте допомогу “PALMIRA Mental”

Амбулаторне психіатричне відділення — це зручний вибір для пацієнтів, які не потребують госпіталізації. Пацієнти проходять необхідну діагностику та консультацію. В нашій клініці в умовах амбулаторії можете записатись на прийом до психолога. Психологи грають ключову роль та допомагаючи клієнтам з різними психічними проблемами. До основних етапів послуг психолога відносять:

 • Діагностика: Психологи допомагають встановити діагнози психічних розладів, спираючись на спостереження та оцінку пацієнтів.

 • Психотерапія: фахівець проводить індивідуальні та групові сесії психотерапії. Допомагає пацієнта розробляти стратегії для подолання своїх проблем і покращення емоційного стану.
 • Психоосвіта: Психологи надають інформацію і навчають пацієнтів розуміти свої психічні проблеми. Навчають навичкам керування стресом, відносинам та іншими аспектами життя.

 • Підтримка: психолог підтримує пацієнта, надаючи можливість висловити свої почуття та переживання в безпечному середовищі.

 • Розв’язання проблем: Психологи спільно з пацієнтами розробляють стратегії для вирішення психологічних проблем і встановлення конкретних цілей.

У психіатричних клініках психологи співпрацюють з іншими фахівцями, такими як психіатри та медсестри, для забезпечення комплексного підходу до лікування пацієнтів з психічними розладами.

Чому варто звернутись в нашу клініку?

Усі клієнти клініки мають можливість отримати такі послуги:

 • Комфортна амбулаторна допомога. Ви можете отримати консультації спеціалістів, діагностичні обстеження та отримати відповіді на складні життєві обставини.
 • Призначення та коригування програми лікування.
 • Індивідуальні підходи до реабілітації та відновлення.

Поділіться своєю історією, і ми разом з вами знайдемо вихід з будь-якої складної ситуації. Нехай кожен знає, що він не самотній.

Запишіться на прийом в клініку “PALMIRA Mental” по номеру телефона та отримайте індивідуальну консультацію. Наша команда професіоналів готова допомогти вам на кожному етапі лікування.

Часті питання:

Який комплекс послуг ви пропонуєте з лікування?

Наша клініка надає повний комплекс послуг з лікування психіатрії:

 • Індивідуальної психологічної роботи з лікарем-психотерапевтом, 
 • сеанси гіпнотерапії,
 • медикаментозне лікування,
 • психотерапевтичний,
 • амбулаторні
 • стаціонарні реабілітаційні програми.

Основна наша відмінність від інших клінік, центрів реабілітації – комплексний підхід до проблеми – ми не надаємо лікування однієї із проблем, а доводимо лікування до розумного фіналу.

Скільки часу зазвичай їде лікар, не підкажете?

Так, ми надаємо послугу «Терміновий виїзд». Точний час, на жаль, ми назвати вам не зможемо, оскільки воно залежить від вашого місцезнаходження, а також від густини руху на дорозі. Вночі, звичайно, лікар-психолог зможе приїхати на виклик максимально швидко.

Чим допомогти близькому?

Сам факт звернення родичів по допомогу до центру вже допомагає хворому. Для нормалізації сімейних стосунків слід проводити індивідуальні та сімейні консультації з психологами.

Чи є шанс вилікуватися самостійно?

Лікуватися самому можна, ось тільки результати таке лікування не дає. Щорічно вмирають тисячі людей від різного роду захворювань, а ще більша кількість гине через пов'язані причини або в п'яному чаді потрапляють в аварії. Якби можна було лікуватися «вдома», то навколо стало набагато більше гідних людей, але поки що такого способу немає.

Я можу бути впевненим, що на роботі не дізнаються, що я проходжу у вас лікування?

Ми не надаємо інформацію про своїх пацієнтів третім особам. Наша керується затвердженим Наказом МОЗ «Про анонімне лікування в установах (підрозділах)», який говорить про те, що: «на звертаються за анонімною медичною допомогою хворих на запит заводиться індивідуальна карта амбулаторного (стаціонарного) хворого, у якому зазначаються названі хворим прізвище, вік та населений пункт проживання без пред'явлення документа, що засвідчує особу та місце роботи.»

Лікарі нашої клініки

Наявко Святослав Игоревич
Психолог, аддиктолог
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Качан Александр Михайлович
Психіатр, нарколог
Переконаємо пацієнта і доставимо до клініки!
Не завжди залежний сам хоче проходити лікування! Ми пропонуємо допомогу наших психологів і лікарів.
personnel
Досвідчений, чутливий персонал!
Фахівці з профільною медичною освітою
095 540 14 11

Умови проживання
Palmira Mental

Клініка
Приватна психіатрія PALMIRA Mental
Психіатрія Стаціонар
Психіатрія Київ
PALMIRA Mental ВІП
Денний стаціонар
Денний стаціонар Київ
Денний стаціонар недорого
Денний стаціонар терапаія
Стаціонар
Стаціонар київ