м. Голосіївська
м. Київ, пров. Задорожний 5 К2
м. Голосіївська
м. Київ, пров. Задорожний 5 К2
095 540 14 11 цілодобова консультація
Клініка лікування психіатрії

Відновлення ментального здоров'я – важливість психіатрії, психо корекції та психотерапії

Наші фахівці допоможуть вам впоратися з психічними розладами та відновити здоров'я. Отримайте професійну допомогу вже сьогодні і розпочніть свій шлях до одужання.
  • - Державна ліцензія МОЗ
  • - Комфортні умови проживання
  • - Комплексна програма лікування
  • - Кваліфіковані спеціалісти
  • - Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11Одна з найважливіших задач нашої клініки — відновлення вашого ментального здоров'я. Ми розуміємо, що психічні проблеми можуть виникати у кожної людини, і немає нічого страшного в тому, щоб звернутися за допомогою до фахівців.

Ми пропонуємо комплексний підхід до лікування психічних захворювань. Наша команда складається з досвідчених психіатрів, психологів та психотерапевтів, які допоможуть вам повернути радість життя та здоров'я.

Психіатричне лікування — один з напрямків нашої роботи. Ми допоможемо вам зміцнити своє психічне здоров'я та вирішити проблеми, які виникають у вашому житті. Проведемо комплексне обстеження, відправимо вас на діагностичні процедури та на основі зібраних даних проведемо необхідне лікування. Ми лікуємо біполярні розлади, ігрову залежність, маячні ідеї, судомні напади та інші захворювання.

Психо корекція — важлива частина процесу відновлення психологічного здоров'я. Ми допоможемо вам зрозуміти причини вашої проблеми та знайти способи її подолання. Використовуємо різноманітні методики та техніки, які гарно себе зарекомендували на практиці.

Психотерапія — ще одне напрямок нашої роботи. Наші психотерапевти проводять індивідуальні та групові сесії, які допоможуть вам зрозуміти свої емоції та почуття, змінити негативні установки та знайти шлях до гармонії та розуміння. Порушення харчування та сну, фобії, ком в горлі, істерики, емоційне вигорання, меланхолія – проблеми, з якими до нас звертаються наші пацієнти.

Відновлення ментального здоров'я — складний та багатогранний процес, тому клініка пропонує індивідуальний підхід до кожного пацієнта та гарантує повну конфіденційність.

Як проходить лікування пацієнтів

Ми пропонуємо три види лікування:

Стаціонарне лікування

Такий вид лікування показує гарні результати. Оскільки пацієнт перебуває під наглядом лікаря цілодобово, то це дозволяє спеціалістам поспостерігати за його поведінкою, провести необхідні діагностичні процедури і підібрати необхідне лікування. В клініці гарні умови для проживання: є необхідні меблі, електрочайник, телевізор та інше. Є палати на одну, дві і три особи. Пацієнти харчуються три рази в день. Меню кориговане дієтологом.

Амбулаторне лікування

Під час амбулаторного лікування пацієнти також проходять діагностику, а лікарі підбирають необхідне лікування. Також можна в будь-який момент звернутися за консультацією і отримати поради від кваліфікованих психологів та психіатрів.

На жаль, не всі захворювання можна вилікувати при амбулаторному лікування. Є багато випадків, коли пацієнта потрібно залишити в стаціонарі. В такому разі результати будуть кращі і швидші.

Онлайн-консультації

Наша клініка також пропонує консультації психологів та психотерапевтів в режимі онлайн. Таким чином наші послуги можуть бути доступними для кожного. Це гарна можливість отримати професійну допомогу та підтримку у зручний час та в будь-якому місці. Наші фахівці допоможуть вирішити ряд проблем, навіть якщо ви не можете відвідати нашу клініку особисто.

Чому вибирають клініку PALMIRA Mental

  • Сучасний підхід до лікування — використовуємо міжнародні протоколи та сертифіковані ліки.
  • Робота в режимі 24/7 — можливість звернутися за допомогою будь коли.
  • Наявність медичної ліцензії — маємо право надавати допомогу як в клініці, так і вдома у пацієнта.

Щоб отримати консультацію або пройти лікування в нашій клініці, зателефонуйте нам.

Лікування афективних розладів Лікування афективних розладів Маячіння - причини, симптоми, лікування Маячіння - причини, симптоми, лікування Деперсоналізація - дереалізація Деперсоналізація - дереалізація Депресії | Приватна психіатрична клініка Депресії | Приватна психіатрична клініка Депресія - лікування, симптоми, допомога Депресія - лікування, симптоми, допомога Лікування ігроманії | Ігрова залежність | Київ Лікування ігроманії | Ігрова залежність | Київ Голоси в голові - причини, лікування, допомога Голоси в голові - причини, лікування, допомога Подолання нервових зривів: основні симптоми, лікування та відновлення Подолання нервових зривів: основні симптоми, лікування та відновлення Нав'язливі думки Що робити? Як лікувати? Нав'язливі думки Що робити? Як лікувати? Органічні психічні розлади - лікування, причини, симптоми Органічні психічні розлади - лікування, причини, симптоми Порушення пам'яті – лікування, причини, симптоми. Порушення пам'яті – лікування, причини, симптоми. Психоз - причини, лікування, симптоми Психоз - причини, лікування, симптоми Сексуальні залежності - лікування сексуальних розладів Сексуальні залежності - лікування сексуальних розладів Шизофренія - лікування, допомога, діагностика Шизофренія - лікування, допомога, діагностика Шизотипові розлади - симптоми, прогнози, лікування Шизотипові розлади - симптоми, прогнози, лікування Шизоафективний розлад – симптоми, прогнози, лікування Шизоафективний розлад – симптоми, прогнози, лікування Синдром Кандинського - Клерамбо - лікування, симптоми, допомога Синдром Кандинського - Клерамбо - лікування, симптоми, допомога Судомний напад - причини, лікування, прогнози Судомний напад - причини, лікування, прогнози Тривожно-депресивний стан - лікування, симптоми, причини Тривожно-депресивний стан - лікування, симптоми, причини

Часті питання | Лікування психіатрії:

Чим відрізняється психіатричне лікування від психотерапії?

Психіатричне лікування включає в себе використання медикаментів і інших медичних підходів для лікування психічних розладів, таких як депресія, шизофренія, аутизм тощо. Психотерапія, з іншого боку, використовується для розмовного лікування і допомагає клієнтам розробляти стратегії для подолання психологічних проблем та розладів.

Які показання для психіатричного лікування?

Психіатричне лікування рекомендується для осіб, які страждають від серйозних психічних розладів, таких як сильна депресія, біполярний розлад, панічні атаки, шизофренія, посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) тощо. Також, психіатричне лікування може бути корисним при різних видів залежності та інших психічних проблемах.

Як триває психіатричне лікування?

Тривалість психіатричного лікування може значно варіюватися в залежності від типу та серйозності психічного розладу. Деякі пацієнти можуть потребувати короткотермінового лікування, яке триває декілька тижнів або місяців, тоді як іншим може знадобитися довготривала підтримуюча терапія, яка може тривати роки. План лікування завжди розробляється індивідуально для кожного пацієнта.

Лікарі нашої клініки

Наявко Святослав Игоревич
Психолог, аддиктолог
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Качан Александр Михайлович
Психіатр, нарколог
Переконаємо пацієнта і доставимо до клініки!
Не завжди залежний сам хоче проходити лікування! Ми пропонуємо допомогу наших психологів і лікарів.
personnel
Досвідчений, чутливий персонал!
Фахівці з профільною медичною освітою
095 540 14 11

Умови проживання
Palmira Mental

Клініка
Приватна психіатрія PALMIRA Mental
Психіатрія Стаціонар
Психіатрія Київ
PALMIRA Mental ВІП
Денний стаціонар
Денний стаціонар Київ
Денний стаціонар недорого
Денний стаціонар терапаія
Стаціонар
Стаціонар київ