м. Голосіївська
м. Київ, пров. Задорожний 5 К2
м. Голосіївська
м. Київ, пров. Задорожний 5 К2
095 540 14 11 цілодобова консультація
Клініка лікування психіатрії

Біполярний розлад – діагностика та лікування

Лікування біполярного розладу в приватній психіатричній клініці.
 • - Державна ліцензія МОЗ
 • - Комфортні умови проживання
 • - Комплексна програма лікування
 • - Кваліфіковані спеціалісти
 • - Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

Чому вибирають нас?

Не потрібно бігати по клініках Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Конфіденційність і анонімність усіх, хто звернувся до нас

Конфіденційність і анонімність усіх, хто звернувся до нас

Цілодобово, 24 години – 7 вдень на тиждень, без вихідних та свят

Цілодобово, 24 години – 7 вдень на тиждень, без вихідних та свят

Власний стаціонар, госпіталізація у будь який час доби

Власний стаціонар, госпіталізація у будь який час доби

Приймаємо звернення як пацієнтів, так і родичів

Приймаємо звернення як пацієнтів, так і родичів

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Стаціонарне психіатричне відділення

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

Амбулаторне психіатричне відділення

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування. Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Відгуки
Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Біполярний розлад - це складний психічний стан, що потребує компетентного втручання. Пацієнти стикаються з різкими коливаннями настрою, переходячи від станів ейфорії до глибокої пригніченості.

Основні риси цього розладу включають маніакальні періоди, коли людина переповнена енергією і бадьорістю, а також депресивні фази, коли настає період пригнічення і зниження активності. Ці крайнощі можуть серйозно впливати на щоденне життя і міжособистісні стосунки.

Важливо підкреслити, що біполярний розлад - це не просто “гарний” або “поганий” настрій - це тривалі та інтенсивні зміни, які потребують уважного медичного втручання. Звернення до професіоналів і використання відповідних методів лікування можуть істотно полегшити життя тих, хто стикається з цим станом.

Симптоми біполярного розладу

Давайте розглянемо ключові симптоми цього стану:

Маніакальна стадія

Ейфорія: Тривалий стан підвищеного настрою.
Неадекватна віра у свої здібності: Почуття надприродних можливостей.
Зменшення потреби у сні: Важливо відрізняти від безсоння.
Енергійність: надмірна активність і ризикована поведінка.
Мовчазний потік думок: Збільшена балакучість і прискореність мови.

Депресивна стадія

Стабільно знижений настрій: Пригніченість і втрата інтересу до життя.
Фізичні симптоми: Розлад апетиту, сну, втрата енергії.
Почуття провини: Виникнення суїцидальних думок.
Тривожність: підвищена тривожність у деяких випадках.

Реактивна стадія: Повернення до нормального стану після епізоду.

У разі виявлення цих симптомів не відкладайте консультацію лікаря. Не варто зволікати зі зверненням по допомогу, оскільки розуміння і підтримка відіграють ключову роль у досягненні стабільного психічного здоров’я.

Причини біполярного розладу

Біполярний розлад може виникнути від низки причин. Однак вважається, що генетичні та зовнішні чинники можуть мати істотний вплив.

Якщо у пацієнта є родич, який страждає на біполярний розлад, у нього зростає ризик втрати емоційної стійкості. Важливо розуміти, що стрес, вживання наркотиків і алкоголю, а також нестача сну також можуть сприяти розвитку біполярного розладу.

Якщо у вас виникають подібні симптоми або маєте генетичну схильність, звернення по допомогу на ранній стадії може бути ключовим кроком до ефективного управління біполярним розладом. Фахівці готові надати підтримку та допомогти в подоланні захворювання.

Лікування

Лікування включає в себе екстрений і довгостроковий підходи:

Екстрене лікування

Стабілізатори настрою та нейролептики допомагають урівноважити настрій у кризових ситуаціях.

Електросудомна терапія (ЕСТ) - використовується в резистентних випадках для поліпшення психічного стану.

Довгострокове лікування

Психотерапія допомагає розуміти й керувати емоціями. Комплекс препаратів спрямованих на профілактику подальших рецидивів.

Зміна стилю життя - збалансоване харчування, регулярна фізична активність і дотримання режиму сну.

Найважливіше - не почуватися самотнім у цій боротьбі. Знаходьте підтримку в родині, друзях і професійних спільнотах. Розповідайте їм про свої відчуття, діліться своїм досвідом і вивчайте стратегії, що допомагають іншим подолати біполярний розлад.

Пам’ятайте, що процес лікування може бути довгим і потребує терпіння. Але кожен день - це новий шанс на здоров’я та щасливе життя. Звертайтеся по допомогу, довіряйте професіоналам. Записатися на консультацію можна за вказаним номером. Ми гарантуємо конфіденційність та індивідуальний підхід.

Часті питання:

Який комплекс послуг ви пропонуєте з лікування?

Наша клініка надає повний комплекс послуг з лікування психіатрії:

 • Індивідуальної психологічної роботи з лікарем-психотерапевтом, 
 • сеанси гіпнотерапії,
 • медикаментозне лікування,
 • психотерапевтичний,
 • амбулаторні
 • стаціонарні реабілітаційні програми.

Основна наша відмінність від інших клінік, центрів реабілітації – комплексний підхід до проблеми – ми не надаємо лікування однієї із проблем, а доводимо лікування до розумного фіналу.

Скільки часу зазвичай їде лікар, не підкажете?

Так, ми надаємо послугу «Терміновий виїзд». Точний час, на жаль, ми назвати вам не зможемо, оскільки воно залежить від вашого місцезнаходження, а також від густини руху на дорозі. Вночі, звичайно, лікар-психолог зможе приїхати на виклик максимально швидко.

Чим допомогти близькому?

Сам факт звернення родичів по допомогу до центру вже допомагає хворому. Для нормалізації сімейних стосунків слід проводити індивідуальні та сімейні консультації з психологами.

Чи є шанс вилікуватися самостійно?

Лікуватися самому можна, ось тільки результати таке лікування не дає. Щорічно вмирають тисячі людей від різного роду захворювань, а ще більша кількість гине через пов'язані причини або в п'яному чаді потрапляють в аварії. Якби можна було лікуватися «вдома», то навколо стало набагато більше гідних людей, але поки що такого способу немає.

Я можу бути впевненим, що на роботі не дізнаються, що я проходжу у вас лікування?

Ми не надаємо інформацію про своїх пацієнтів третім особам. Наша керується затвердженим Наказом МОЗ «Про анонімне лікування в установах (підрозділах)», який говорить про те, що: «на звертаються за анонімною медичною допомогою хворих на запит заводиться індивідуальна карта амбулаторного (стаціонарного) хворого, у якому зазначаються названі хворим прізвище, вік та населений пункт проживання без пред'явлення документа, що засвідчує особу та місце роботи.»

Лікарі нашої клініки

Наявко Святослав Игоревич
Психолог, аддиктолог
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Качан Александр Михайлович
Психіатр, нарколог
Переконаємо пацієнта і доставимо до клініки!
Не завжди залежний сам хоче проходити лікування! Ми пропонуємо допомогу наших психологів і лікарів.
personnel
Досвідчений, чутливий персонал!
Фахівці з профільною медичною освітою
095 540 14 11

Умови проживання
Palmira Mental

Клініка
Приватна психіатрія PALMIRA Mental
Психіатрія Стаціонар
Психіатрія Київ
PALMIRA Mental ВІП
Денний стаціонар
Денний стаціонар Київ
Денний стаціонар недорого
Денний стаціонар терапаія
Стаціонар
Стаціонар київ